O przychodni

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MEDIMED został założony przez lek. med. Małgorzatę Rosę i lek. med. Rafała Rosę w Krakowie.

 

Siedziba główna zlokalizowana jest przy alejach Słowackiego 46 a filia w miejscowości Łętkowice Kolonia 80. Firma działa od roku 1999 w ramach umowy z Małopolskim Oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej.

W ramach naszej działalności świadczymy także usługi komercyjne w zakresie endoskopii przewodu pokarmowego. Wykonujemy gastroskopię i kolonoskopię w znieczuleniu ogólnym w Krakowie przy ulicy Niskiej 24 po wcześniejszej rejestracji.

Współpracujemy ze wszystkimi szpitalami krakowskimi.

 

Praktyka zlokalizowana jest przy Alejach Słowackiego nr 46 na I piętrze (dojazd od strony Alei Juliusza Słowackiego lub od ul. Lubelskiej).

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00.

 

Medimed - Endoskopia zlokalizowana jest w Krakowie przy ulicy Niskiej 24. Badania są wykonywane w soboty od godziny 8.00 po wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu 12 633 46 05, gdzie można uzyskać dokładne informację.

 

Medimed posiada filię zlokalizowana poza Krakowem – w miejscowości Łętkowice Kolonia 80, gmina Radziemice, gdzie również świadczone są usługi w zakresie medycyny rodzinnej

All content © 2017 NZOZ MEDIMED. All rights reserved.

Projekty i wykonanie: projektowanie stron WWW